This is a Sticky Post

This is default paragraph. Morbi sagittis sem quis lacinia faucibus, this is a text link orci ipsum gravida tortor, vel interdum mi sapien ut justo. Nulla varius consequat magna, id molestie ipsum volutpat quis. Suspendisse consectetur fringilla luctus. Fusce id mi diam, non ornare orci. Pellentesque ipsum erat, facilisis ut venenatis eu, sodales vel dolor. Suspendisse consectetur fringilla luctus.

Single line blockquote:

Stay hungry. Stay foolish.

Multi line blockquote with a cite reference:

People think focus means saying yes to the thing you’ve got to focus on. But that’s not what it means at all. It means saying no to the hundred other good ideas that there are. You have to pick carefully. I’m actually as proud of the things we haven’t done as the things I have done. Innovation is saying no to 1,000 things. Steve Jobs – Apple Worldwide Developers’ Conference, 1997

Unordered Lists (Nested)

 • List item one
  • List item one
   • List item one
   • List item two
   • List item three
   • List item four
  • List item two
  • List item three
  • List item four
 • List item two
 • List item three
 • List item four

Ordered Lists (Nested)

 1. List item one
  1. List item one
   1. List item one
   2. List item two
   3. List item three
   4. List item four
  2. List item two
  3. List item three
  4. List item four
 2. List item two
 3. List item three
 4. List item four

HTML Tags

These supported tags come from the WordPress.com code FAQ.

Abbreviation Tag

The abbreviation srsly stands for “seriously”.

Code Tag

You will learn later on in these tests that word-wrap: break-word; will be your best friend.

Preformatted Tag

This tag styles large blocks of code.

.post-title {
	margin: 0 0 5px;
	font-weight: bold;
	font-size: 38px;
	line-height: 1.2;
	and here's a line of some really, really, really, really long text, just to see how the PRE tag handles it and to find out how it overflows;
}

Strong Tag

This tag shows bold text.

Subscript Tag

Getting our science styling on with H۲O, which should push the “2” down.

Superscript Tag

Still sticking with science and Isaac Newton’s E = MC۲, which should lift the 2 up.

بازدید مدیران عالی شرکت رسا از پروژه ۱۶۸ واحدی زاهدان

دکتر محمد گلاب کش مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، در راس هیاتی از مدیران عالی این شرکت، در سفر به استان سیستان و بلوچستان از پروژه ۱۶۸ واحدی طرح اقدام ملی مسکن مهرشهر زاهدان، بازدید به عمل آورد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، در این سفر که دکتر محمدرضا شیرزاد و دکتر سیدعلی علوی مشاورین مدیرعامل؛ مهندس مهدی عباسی معاون فنی و اجرایی شرکت و برخی از مدیران شرکت نیز حضور داشتند، آخرین وضعیت اجرای پروژه ۱۶۸ واحدی طرح اقدام ملی مسکن مهرشهر زاهدان، مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای لازم به منظور تسریع در پیشبرد مناسب تر این پروژه ارائه شد.

براساس این گزارش، دکتر گلاب کش و هیئت همراه همچنین در این سفر، ازکارخانه آرمین لوله زاهدان، بازدید و طی جلسه ای با مدیران این شرکت رویکردهای همکاری های فی مابین را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

دکتر گلاب کش مدیرعامل این شرکت خبر داد: حضور شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در یکی دیگر از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن

مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، از حضور این شرکت در یکی دیگر از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن، خبر داد.

دکتر محمد گلاب کش، با بیان اینکه “حضور شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در طرح اقدام ملی مسکن، قابلیت های فنی و تخصصی این شرکت را نشان می دهد”، خاطرنشان ساخت: پس از حضور موفق شرکت رسا در پروژه ۱۶۸ واحدی طرح اقدام ملی مسکن مهرشهر زاهدان، بار دیگر بستر جهت حضور این شرکت در یکی دیگر از پروژه های این طرح، فراهم شده است.

وی، افزود: پروژه ۴۱۶ واحدی شهرستان ساوه، پروژه دیگری از طرح اقدام ملی مسکن محسوب می شود که پس از طی تشریفات قانونی، اجرای آن به شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، واگذار شده است.

دکتر گلاب کش، از تحویل زمین محل اجرای این پروژه به شرکت رهاورد سازندگی آزادگان خبر داد و تصریح کرد: پروژه ۴۱۶ واحدی طرح اقدام ملی مسکن شهرستان ساوه در ۲۴ بلوک، اجرایی خواهد شد. درحال حاضر تجهیز کارگاه اجرایی این پروژه، آغاز شده است.

وی، افزود: پس از مرحله تجهیز کارگاه، با یاری پروردگار اجرای فونداسیون پروژه آغاز می شود و با آغاز این مرحله، رسما عملیات اجرایی پروژه، شروع می شود.

مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی در راستای تامین مسکن ارزان قیمت برای جامعه هدف مربوطه، اجرای طرح اقدام ملی مسکن را در قالب احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سال جاری، برنامه‌ریزی کرده است و برای این منظور از ظرفیت های اجرایی شرکت های برتر ساختمانی کشور، بهره می  برد.

وی، افزود: شرکت رهاورد سازندگی آزادگان به عنوان شرکت دارای گرید یک ابنیه، با تجربه سال ها فعالیت تخصصی در عرصه صنعت ساخت و ساز، یکی از شرکت های معتبر کشور در این عرصه شناخته می شود و ازجمله همکاران اجرایی وزارت راه و شهرسازی در راستای عملیاتی نمودن طرح اقدام ملی مسکن محسوب می شود که درحال حاضر در پروژه های ۱۶۸ واحدی مهرشهر زاهدان و ۴۱۶ واحدی ساوه به مشارکت گرفته شده است.

دکتر گلاب کش، شرکت رهاورد سازندگی آزادگان را بازوی اجرایی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در حوزه های عمرانی، ساختمانی، صنعتی، بازرگانی و سرمایه گذاری توصیف کرد و تصریح کرد: بهره گیری از ظرفیت های فنی و تخصصی شرکت رسا در قالب طرح اقدام ملی مسکن، شایستگی ها و پتانسیل های بالای این شرکت در حوزه های مذکور را به اثبات می رساند.

دکتر گلاب کش مدیرعامل شرکت رسا، تشریح کرد؛ راهکار اصلی کاهش قیمت مسکن

مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، با بیان اینکه “بیش از ۷۰ درصد قیمت واحدهای مسکونی مربوط به هزینه های تامین زمین مورد نظر برای ساخت است”، از تامین زمین ارزان قیمت توسط دولت به عنوان راهکار اصلی در کاهش قیمت مسکن نام برد.
دکتر محمد گلاب کش، در گفت و گو با ایسنا، به جزئیات عقب ماندگی تولید مسکن در کشور اشاره کرد و گفت: برآوردها نشان می دهد که درحال حاضر با کمبود حدود ۲میلیون واحدمسکونی مواجه هستیم و از طرف دیگر حدود یک میلیون واحد مسکونی نیز نیاز سالیانه کشور را تشکیل می دهد. به عبارت دیگر برای جبران عقب ماندگی تولید مسکن و همچنین پاسخ متناسب به نیاز سالانه کشور در این بخش، ضرورت دارد که ۳ میلیون واحد مسکونی در سال جاری ساخته شود.
وی، افزود: درصورتی که متراژ هرواحد مسکونی را یکصد متر مربع درنظر بگیریم، زیربنای مورد استفاده برای ساخت ۳میلیون واحد مسکونی، ۳۰۰ میلیون مترمربع می شود که عدد بسیار بزرگی است و هرگونه ضعف تصمیم گیری و عملکرد در این بخش، منجر به افزایش متراژ مذکور در پایان سال می شود.
دکتر گلاب کش، تصریح کرد: بدون شک با حمایت دولت درجهت تامین زمین ارزان قیمت موردنیاز برای ساخت ۳۰۰ میلیون مترمربع زیربنا، شاهد انقلاب بزرگی در عرصه ساخت و ساز کشور خواهیم بود که ماحصل آن ضمن جبران عقب ماندگی عرضه واحدهای مسکونی در کشور؛ همچنین، امکان تامین نیازهای مسکونی سمت تضعیف شده بخش تقاضای مسکن نیز فراهم می شود.
امدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، به مصوبات دومین جلسه شورای عالی مسکن اشاره کرد و گفت: بر اساس مصوبات این جلسه مقرر شد تا از ظرفیت اراضی ملی و دولتی در محدوده و حریم شهرها جهت عرضه واحدهای مسکونی بهره برداری شود.
وی، افزود: درراستای عمل به مصوبات دومین جلسه شورای عالی مسکن اخیرا تفاهم نامه ای فی مابین وزارتخانه های جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی منعقد شد که اجرای آن می تواند گام بزرگی درراستای عرضه مسکن ارزان قیمت محسوب شود.
به گفته دکتر گلاب کش، براساس اطلاعات منتشر شده و درراستای تفاهم نامه وزارتخانه های جهاد کشاورزی و راه و شهرسازی بخشی از زمین های حریم شهرها در اختیار وزارت راه و شهرسازی قرار خواهد گرفت و این وزارتخانه می تواند این زمین ها را جهت ساخت مسکن ارزان قیمت دراختیار فعالان صنعت ساخت و ساز در بخش خصوصی قرار دهد.

نصب و بهره برداری از تاورکرین جدید شرکت رهاورد سازندگی آزادگان

تاورکرین(جرثقیل برجی) جدید شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، در پروژه مسکونی و تجاری پیامبر اعظم(ص) قم، نصب و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، با خریداری، نصب و بهره برداری از تاورکرین(جرثقیل برجی) جدید شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، در قالب پروژه مسکونی و تجاری پیامبر اعظم(ص) قم، ضمن افزایش حجم سرمایه غیرنقدی شرکت، همچنین بستر برای اجرای پروژه ها با بهره وری بیشتر، فراهم شد.

این تاورکرین ازجمله تجهیزات خریداری شده اخیر شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، می باشد که با بهره برداری از آن در اجرای پروژه مسکونی و تجاری پیامبر اعظم(ص) قم، گام بلند دیگری در مسیر خودکفایی شرکت رسا در تامین ملزومات، ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز جهت اجرای پروژه های عمرانی، ساختمانی، صنعتی و… برداشته شد.

لازم به ذکر است، شرکت رسا در دور جدید فعالیت خود از اواسط سال ۹۷ تاکنون، خریداری ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز جهت اجرای پروژه های عمرانی، ساختمانی، صنعتی و… را به عنوان یکی از سیاست های توسعه ای خود تعریف و در این راستا اقدامات مختلفی داشته است.

بازدید دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از پروژه توسعه سالن جدید خط تولید بیسکوئیت خرمدره

دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، روز سه شنبه چهارم شهریورماه جاری درراس هیئتی از مدیران این شرکت، از پروژه توسعه سالن جدید خط تولید بیسکوئیت خرمدره، ازجمله پروژه های اجرایی توسط شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، در این بازدید که هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت صنعتی مینو خرمدره نیز مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان را همراهی می کردند، دکتر عباسیانفر ضمن بازدید از بخش های مختلف پروژه توسعه سالن جدید خط تولید بیسکوئیت خرمدره، در گفتگو با مدیر اجرایی و سرپرست کارگاه این پروژه در جریان جرئیات عملیات اجرایی و برنامه زمانبندی آن قرار گرفت.

لازم به ذکر است، پروژه توسعه سالن جدید خط تولید بیسکوئیت خرمدره ازجمله پروژه های اجرایی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) محسوب می شود که عملیات اجرایی آن به صورت “کلین روم” (اتاق تمیز) درحال اجراست. اجرای پروژه برمبنای ضوابط “کلین روم” نیازمند رعایت حساسیت های خاصی است که براساس آن می بایست آلاینده ها و ذرات زیست محیطی موجود درسطح بسیار پائینی قرار داشته باشند.

عملیات اجرایی پروژه اواخر شهریور ماه جاری به پایان خواهد رسید و آماده بهره برداری توسط کارفرما(شرکت مینوی خرمدره)، می باشد. با بهره برداری از سالن جدید خط تولید بیسکوئیت خرمدره، ۲ خط تولید بیسکوئیت به خطوط تولید بیسکوئیت این شرکت افزوده می شود. شرکت مینوی خرمدره در حال حاضر دارای ۴ خط فعال تولید بیسکوئیت می باشد که با بهره برداری از ۲ خط تولید سالن جدید، جمع خطوط فعال تولید بیسکوئیت این شرکت به ۶ خط اضافه خواهد شد.

گفتنی است، “ساختمان رختکن” و “انبار کارتن”، دیگر پروژه های اجرایی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در شرکت صنعتی مینو خرمدره می باشند که موازی با پروژه توسعه سالن جدید خط تولید بیسکوئیت این شرکت، در حال اجرا می باشند.

دکتر گلاب کش مدیرعامل شرکت رسا، تشریح کرد؛ آخرین وضعیت عملیات اجرایی پروژه ۱۶۸ واحدی زاهدان

مدیرعامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، از اتمام اجرای فونداسیون پروژه ۱۶۸ واحدی طرح “اقدام ملی تامین مسکن” مهرشهر زاهدان و آغاز مرحله اجرای اسکلت پروژه، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، دکتر محمد گلاب کش به برنامه زمانبندی پروژه اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی پروژه ۱۶۸ واحدی طرح “اقدام ملی تامین مسکن” مهرشهر زاهدان اسفندماه ۱۳۹۸ آغاز شد و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته اواسط سال ۱۴۰۰ به پایان می رسد.

وی، افزود: درحال حاضر اقدامات اجرایی پروژه متناسب با برنامه زمانبندی درحال اجراست.

دکتر گلاب کش، به تشریح متراژ زیربنا و عرصه این پروژه پرداخت و گفت:  زیربنای پروژه ۱۶۸ واحدی طرح “اقدام ملی تامین مسکن” مهرشهر زاهدان، حدود ۲۲ هزار متر مربع پیش بینی شده است که در عرصه ای به متراژ  5500 متر مربع در حال ساخت است.

به گفته وی، متراژ واحدهای این پروژه حدود ۹۰ مترمربع، درنظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، به کارگیری برخی از ماشین آلات و دستگاه های شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، در پروژه ۱۶۸ واحدی طرح “اقدام ملی تامین مسکن” مهرشهر زاهدان را از جمله وجوه متمایز عملیات اجرایی این پروژه توصیف کرد و از بیل بکهو، دستگاه بلوک زنی، قالب های سیمانی و…. به عنوان برخی از این ماشین آلات و دستگاه ها، نام برد.

به گفته وی، عملیات اجرایی پروژه ۱۶۸ واحدی طرح “اقدام ملی تامین مسکن” مهرشهر زاهدان، در ۲۱ بلوک درحال ساخت است.

دکتر گلاب کش، حضور شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، در طرح “اقدام ملی تامین مسکن” را نشان از شایستگی ها و ظرفیت های فنی و تخصصی شرکت رسا توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: وزارت راه و شهرسازی در راستای کمک به تأمین مسکن اقشار کم درآمد، طرح “اقدام ملی تأمین مسکن” را در قالب احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی تا پایان دولت دوازدهم، برنامه‌ریزی کرده و برای نیل به این هدف، بهره برداری از پتانسیل های شرکت های ساختمانی واجد شرایط را در دستور کار قرار داده است.

وی، افزود: حضور شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا) در طرح “اقدام ملی تأمین مسکن” ضمن آنکه از ظرفیت های بالای فنی و تخصصی این شرکت نشان دارد؛ همچنین به نوعی اقدام در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت در قالب مشارکت در تامین مسکن اقشار کم درآمد، محسوب می شود.

مدیر حراست شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان عنوان کرد: یکی از علاقمندان شرکت رسا هستم

مدیر حراست شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان، از شرکت رسا به عنوان یکی از شرکت های موفق و آینده دار کشور در عرصه  ساخت و ساز نام برد و خاطرنشان ساخت: شرکت رسا به عنوان بازوی اجرایی گروه اقتصادی و خودکفائی آزادگان در عرصه های عمرانی، ساختمانی، صنعتی، بازرگانی و سرمایه گذاری شناخته می شود و امروزه به یکی از شرکت های معتبر و بزرگ کشور در عرصه های مذکور تبدیل شده است.

حسین مراد، طی سخنانی در هم اندیشی کارکنان شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، افزود: ضرورت دارد تا شرکت رسا برمبنای شایستگی ها، قابلیت ها و ظرفیت هایی که در طول سال ها فعالیت در عرصه های مختلف کاری به دست آورده است، درانتخاب پیمانکاران نیز متناسب با شان و جایگاه خود عمل کند؛ بعضا مشاهده می شود که پیمانکاران شرکت رسا در سطح شرکت نیستند و تداوم عملیات اجرایی پروژه ها را منوط به وصول مطالبات خود می دانند.

وی، ادامه داد: ارائه و پیگیری صورت وضعیت ها در پروژه های عمرانی و ساختمانی درقالب فرآیند مشخصی انجام می گیرد و زمانبندی ها متناسب با شرایط کارفرما متغیر و متفاوت است. به هیچ عنوان نباید در این فرآیند شرط و شروط تعیین کرد. پیمانکارانی که برای تداوم همکاری خود با شرکت رسا شرط و شروط تعیین می کنند، همکاران مناسبی برای شرکت نیستند.   

 مدیر حراست شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان، همچنین به ضرورت رعایت مباحث و مسائل مرتبط با ایمنی کارگاه های اجرایی و نیروی انسانی تاکید کرد و گفت: براساس قانون کار، برای صیانت از نیروی انسانی و منابع مادی کشور رعایت دستورالعمل‌هایی که از طریق شورای عالی حفاظت فنی (‌جهت تامین حفاظت‌فنی) و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (‌جهت جلوگیری از بیماری حرفه‌ای و تامین بهداشت کار و کارگر و محیط کار) تدوین می‌شود، برای‌کلیه کارگاه‌ها، کارفرمایان، کارگران و کارآموزان الزامی است.

وی، افزود: کارفرمایان موظف هستند در کارگاه هایی که دارای حداقل ۲۵ کارگر هستند، کمیته ای به نام کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار تشکیل دهد.

مدیر حراست شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان، ادامه داد: کمیته مذکور به منظور تامین مشارکت کارگران و کارفرمایان و نظارت بر حسن اجرای مقررات حفاظت فنی و بهداشت کار در کارگاه های مشمول تشکیل می شود و وظیفه دارد تا اقدامات مقتضی را به منظور پیشگیری از حوادث و بیماری های ناشی از کار؛ حفظ و ارتقای سلامتی کارگران و سالم سازی محیط های کار، اجرایی کند.

حسین مراد، تصریح کرد: اگرچه مسئولیت اجرای مقررات و ضوابط فنی و بهداشت کار بر عهده کارفرما است؛ اما اگر کارفرما برای حفاظت فنی و بهداشت کار وسایل و امکانات لازم را در اختیار‌ کارگر قرار داده باشد و کارگر با وجود آموزش های لازم و تذکرات قبلی بدون توجه به دستورالعمل و مقررات موجود از آنها استفاده نکند، کارفرما‌ مسئولیتی نخواهد داشت.

مدیر حراست شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان، درپایان با تاکید بر اینکه “یکی از علاقمندان به شرکت رسا هستم و همواره فعالیت های این شرکت را دنبال می کنم”، خاطرنشان ساخت: حراست گروه آمادگی دارد تا درهرزمان و هرمکان که لازم باشد پشتیبان و همیار شرکت رسا به منظور اجرای بهتر و مناسب تر پروژه های اجرایی باشد.

مزایده فروش واحد مسکونی

مزایده فروش تعدادی از واحد های مسکونی واقع در شهر قم

مناقصه فروش ملک

مناقصه فروش یکی از املاک متعلق به مینو شرق

سرپرست امور مالی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان منصوب شد

با حکم مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، سرپرست امور مالی شرکت رسا، منصوب شد.

دکتر محمد گلاب کش مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، طی حکمی حسین توکلی را به عنوان سرپرست امور مالی شرکت رسا، منصوب کرد.

لازم به ذکر است، پیش از این مهندس میثم راسخ سرپرست امور مالی شرکت رسا، بود که با حکم دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به عنوان مدیرعامل شرکت خدمات بیمه ای پوشش گستر مینو، منصوب شد.