آغاز عملیات اجرای فونداسیون پروژه مسکونی و تجاری پیامبر اعظم(ص) قم

مدیر دفتر توسعه بازار و امور استان ها شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) از آغاز عملیات اجرای فونداسیون پروژه مسکونی و تجاری پیامبر اعظم(ص) قم، خبر داد.

مهندس محمد بیات، با اعلام این خبر، پروژه مسکونی و تجاری پیامبر اعظم(ص) قم را یکی از پروژه های اجرایی مهم و بزرگ شرکت رسا توصیف کرد و با بیان اینکه “این پروژه با مشارکت شهرداری قم احداث و به بهره برداری خواهد رسید”، خاطرنشان ساخت: دسترسی آسان به حرم حضرت معصومه(س) و مسجد جامع جمکران یکی از نکات قابل توجه و حائز اهمیت به منظور جانمایی پروژه مسکونی و تجاری پیامبر اعظم(ص)- قم، بوده است و این مهم از نقاط قوت پروژه، محسوب می شود.

وی، با بیان اینکه “عملیات اجرایی پروژه مسکونی و تجاری پیامبر اعظم(ص) قم در سال ۱۳۹۹ آغاز شده و براساس برنامه زمانبندی شده، در سال ۱۴۰۲ به پایان خواهد رسید”، تصریح کرد: با تلاش هایی که صورت گرفت و با یاری خداوند متعال، مرحله گودبرداری پروژه اوایل مرداد ماه به پایان رسید و درحال حاضر عملیات آرماتوربندی پروژه به منظور اجرای فونداسیون در حال اجراست.

مدیر دفتر توسعه بازار و امور استان ها شرکت رسا، تعداد واحدهای مسکونی پروژه مسکونی و تجاری پیامبر اعظم(ص)- قم، را ۸۴ واحد مسکونی عنوان کرد و با بیان اینکه “۲۰۵۰ متر مربع نیز متراژ تجاری پروژه خواهد بود”، گفت: عرصه پروژه، ۱۹۲۴٫۶۲ متر مربع درنظر گرفته شده است. زیربنای کل پروژه نیز ۱۸۰۲۰ متر مربع خواهد بود. متراژ واحدهای مسکونی پروژه، نیز از ۷۵ متر مربع تا ۱۳۵ متر مربع متفاوت خواهد بود.

وی، به طراحی پروژه مسکونی و تجاری پیامبر اعظم(ص)- قم، در طراحی داخلی واحدها سعی شده است از دانش نوین جهانی و همچنین بروزترین روش ها، بهره برداری شود. همچنان که طراحی نمای پروژه نیز، با بهره گیری از نظرات کارشناسان و صاحب نظران هنر طراحی و برمبنای آمایش سرزمینی و ارزش های فرهنگی و مذهبی شهر مقدس قم، انجام گرفته است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *