اخذ گرید یک ابنیه، بزرگ ترین دستاورد شرکت رسا از بدو تاسیس تاکنون محسوب می شود

مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، اخذ گرید یک ابنیه و گرید آب، تاسیسات و راه توسط شرکت رسا را نقطه عطف فعالیت های این شرکت توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: این افتخار به واسطه قابلیت ها و شایستگی های شرکت رسا و نیروی انسانی متخصص و متعهد آن حاصل شد و بزرگ ترین دستاورد شرکت از بدو تاسیس تاکنون محسوب می شود.

دکتر محمد گلاب کش، با بیان اینکه “شرکت رسا با اخذ گرید یک ابنیه از سازمان برنامه و بودجه، رسما به عضویت باشگاه شرکت های ساختمانی ممتاز و برتر کشور درآمد”، تاکید کرد: شرکت های ساختمانی محدودی در کشور وجود دارند که تاکنون موفق به اخذ گرید یک ابنیه شده اند و عموم آنها نیز وابسته به نهادها و دستگاه های دولتی می باشند و اخذ این گرید توسط شرکت رسا به عنوان یک شرکت فعال در بخش خصوصی نشان از ظرفیت ها و توانمندی های این شرکت دارد.

دکتر گلاب کش، افزود: شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در دور جدید فعالیت های خود از مردادماه ۱۳۹۷ تاکنون همواره سعی کرده است تا روندی روبه رشد و پویا داشته باشد و اخذ گرید یک ابنیه نیز در این راستا حاصل و از جمله سیاست‌های ابلاغی دکتر عباسیانفر مدیرعامل محترم گروه اقتصادی و خودکفایی آزادگان، به بنده بود.

به گفته وی، این گرید با تلاش های شبانه روزی و احراز شایستگی ها و توانمندی های شرکت رسا، در دی ماه سال گذشته اخذ شد و افتخار بسیار بزرگی برای این شرکت و همچنین گروه اقتصادی و خودکفایی آزادگان، محسوب می شود.

مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، به مزایای اخذ گرید یک ابنیه توسط شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) اشاره کرد و گفت: اخذ گرید یک ابنیه، امکان اجرای همزمان چندین پروژه عمرانی درسال درحوزه ابنیه و همچنین بستر ورود به بورس و تبدیل شدن به یک شرکت سهامی عام را برای شرکت رسا فراهم آورد.

به گفته وی، شرکت رهاورد سازندگی آزادگان با اخذ گرید یک ابنیه شرایط شرکت در بزرگ ترین مناقصات و مزایده های داخل و خارج کشور را به دست آورد.

دکتر گلاب کش، “اخذ برخی از مناقصه ها به صورت ترک تشریفات” را از دیگر مزایای اخذ گرید یک ابنیه توصیف کرد و گفت: با اخذ این گرید امکان اجرای پروژه های بزرگ عمرانی و پروژه های انبوه سازی، بدون شرکت در مناقصه و به صورت ترک تشریفات، برای شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، فراهم شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *