بازدید دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از پروژه های برکت ساوه و پیامبر اعظم(ص) قم

دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان درراس هیاتی از مدیران عالی این شرکت با همراهی دکتر محمد گلاب کش مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، از پروژه ۴۱۶ واحدی طرح اقدام ملی مسکن شهرستان ساوه و پروژه مسکونی و تجاری پیامبر اعظم(ص) قم، بازدید بعمل آورد.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در این بازدیدها در گفتگو با دکتر گلاب کش مدیرعامل شرکت رسا، درجریان جزئیات عملیات اجرایی و برنامه زمانبندی این پروژه ها قرار گرفت.

دکتر عباسیانفر، در حاشیه بازدید از پروژه های اجرایی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان، از شرکت رسا به عنوان بازوی اجرایی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در بخش های عمرانی، ساختمانی، صنعتی، بازرگانی و سرمایه گذاری نام برد و پیشبرد برنامه های توسعه ای شرکت با جدیت بیش از پیش را خواستار شد.

وی، حضور شرکت رسا در طرح اقدام ملی مسکن را نشان دهنده توانمندی های فنی و اجرایی بالای این شرکت توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: شرکت رهاورد سازندگی آزادگان همواره پای ثابت اجرای برنامه های ملی درراستای ساخت و تامین مسکن نیازمندان بوده و از این رهگذر همکار و همیاری مطمئن برای دولت های مختلف بوده است.

به گفته دکتر عباسیانفر، شرکت رسا تاکنون نماینده شایسته ای برای گروه اقتصادی و خودکفایی آزادگان در همکاری فی مابین با وزارتخانه های راه و شهرسازی؛ صنعت، معدن و تجارت؛ نیرو؛ نفت؛ بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی در بخش عمران و ساختمان سازی، بوده است.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، تصریح کرد: شرکت رهاورد سازندگی آزادگان تاکنون توانسته درراستای اهداف و ماموریت های خود نسبت به اجرای صدها پروژه مختلف عمرانی و اقتصادی در سراسر ایران اسلامی اقدام کند که عمده آنها مربوط به ساخت سد، بیمارستان، پل، سیلو، انبار، مسکن، واحدهای صنعتی و تاسیساتی بوده است. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *