بازدید دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از پروژه توسعه سالن جدید خط تولید بیسکوئیت خرمدره

دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، روز سه شنبه چهارم شهریورماه جاری درراس هیئتی از مدیران این شرکت، از پروژه توسعه سالن جدید خط تولید بیسکوئیت خرمدره، ازجمله پروژه های اجرایی توسط شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، در این بازدید که هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت صنعتی مینو خرمدره نیز مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان را همراهی می کردند، دکتر عباسیانفر ضمن بازدید از بخش های مختلف پروژه توسعه سالن جدید خط تولید بیسکوئیت خرمدره، در گفتگو با مدیر اجرایی و سرپرست کارگاه این پروژه در جریان جرئیات عملیات اجرایی و برنامه زمانبندی آن قرار گرفت.

لازم به ذکر است، پروژه توسعه سالن جدید خط تولید بیسکوئیت خرمدره ازجمله پروژه های اجرایی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) محسوب می شود که عملیات اجرایی آن به صورت “کلین روم” (اتاق تمیز) درحال اجراست. اجرای پروژه برمبنای ضوابط “کلین روم” نیازمند رعایت حساسیت های خاصی است که براساس آن می بایست آلاینده ها و ذرات زیست محیطی موجود درسطح بسیار پائینی قرار داشته باشند.

عملیات اجرایی پروژه اواخر شهریور ماه جاری به پایان خواهد رسید و آماده بهره برداری توسط کارفرما(شرکت مینوی خرمدره)، می باشد. با بهره برداری از سالن جدید خط تولید بیسکوئیت خرمدره، ۲ خط تولید بیسکوئیت به خطوط تولید بیسکوئیت این شرکت افزوده می شود. شرکت مینوی خرمدره در حال حاضر دارای ۴ خط فعال تولید بیسکوئیت می باشد که با بهره برداری از ۲ خط تولید سالن جدید، جمع خطوط فعال تولید بیسکوئیت این شرکت به ۶ خط اضافه خواهد شد.

گفتنی است، “ساختمان رختکن” و “انبار کارتن”، دیگر پروژه های اجرایی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در شرکت صنعتی مینو خرمدره می باشند که موازی با پروژه توسعه سالن جدید خط تولید بیسکوئیت این شرکت، در حال اجرا می باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *