بازدید دکتر گلاب کش از پروژه ساخت کارخانه استحصال دانه کاکائو شرکت صنعتی پارس مینو

دکتر محمد گلاب کش مدیرعامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، در راس هیئتی از مدیران و کارشناسان شرکت از آخرین وضعیت پروژه ساخت کارخانه استحصال دانه کاکائو شرکت صنعتی پارس مینو(بارث)، بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، دکتر گلاب کش در این بازدید طی سخنانی اتمام عملیاتی اجرایی پروژه ساخت کارخانه استحصال دانه کاکائو شرکت صنعتی پارس مینو(بارث)، را نشان از ظرفیت های بالای فنی و تخصصی شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: ساخت کارخانه استحصال دانه کاکائو شرکت صنعتی پارس مینو(بارث) یکی از پروژه های اجرایی بسیار مهم شرکت ره آورد سازندگی آزادگان محسوب می شود که در بالاترین کیفیت، اجرایی و به اتمام رسید.

وی، افزود: ساخت کارخانه استحصال دانه کاکائو در کنار سایر ظرفیت های فنی در بخش بهره برداری، نیازمند دانش فنی و تخصصی ویژه ای است که کشورهای محدودی در جهان دارای این دانش هستند و در ایران نیز شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، از معدود شرکت هایی محسوب می شود که واجد ظرفیت های فنی و تخصصی در زمینه ساخت این کارخانه، است.

دکتر گلاب کش، در پایان تصریح کرد: شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، آمادگی دارد ضمن قبول مسئولیت ساخت کارخانه های مشابه در سطح کشور، همچنین نسبت به صدور خدمات فنی و مهندسی در این بخش اقدام کند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *