بازدید دکتر گلاب کش مدیرعامل شرکت رسا، از روند اجرایی پروژه مسکونی و تجاری “پیامبر اعظم(ص)” شهر قم

دکتر محمد گلاب کش مدیرعامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، در راس هیئتی از مدیران و کارشناسان شرکت از روند اجرایی پروژه مسکونی و تجاری “پیامبر اعظم(ص)” شهر قم بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، دکتر گلاب کش در این بازدید ضمن بازدید از بخش های مختلف پروژه مسکونی و تجاری “پیامبر اعظم(ص)” شهر قم، همچنین در گفتگو با سرپرست کارگاه پروژه، درجریان روند اجرایی پروژه قرار گرفت و دستورات مقتضی را به منظور تسریع در روند اجرا متناسب با زمانبندی موردنظر، صادر نمود.

مدیرعامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، در این بازدید، طی سخنانی پروژه مسکونی و تجاری “پیامبر اعظم(ص)” شهر قم را یکی از پروژه های مهم شرکت رسا عنوان کرد و تاکید کرد: ضرورت دارد این پروژه متناسب با زمانبندی موردنظر و همچنین آمایش سرزمینی، اجرایی و تکمیل شود.

وی، به زمانبندی پروژه مسکونی و تجاری “پیامبر اعظم(ص)” شهر قم اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه اواخر سال گدشته آغاز شده است و پیش بینی می شود اواسط سال ۱۴۰۲ به پایان برسد.

دکتر گلاب کش، تعداد واحد های مسکونی پروژه مسکونی و تجاری “پیامبر اعظم(ص)” شهر قم را ۸۴ واحد عنوان کرد و خاطرنشان کرد: متراژ تجاری پروژه نیز ۲۱۳۲ مترمربع می باشد.

وی، عرصه پروژه مسکونی و تجاری “پیامبر اعظم(ص)” شهر قم را حدود ۱۹۲۴ متر مربع عنوان کرد و گفت: مجموع زیربنای پروژه به بیش از ۱۸ هزار متر مربع می رسد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *