برگزاری مانور HSE-MS و مدیریت بحران، به همت شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)

مانور مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE-MS) و مدیریت بحران، به همت شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، در محل پروژه ۳۸۴ واحدی طرح اقدام ملی مسکن شهرستان ساوه برگزار شد.
به گزارشروابط عمومی شرکت رسا، این مانور با همکاری سازمان آتش نشانی شهرستان ساوه و با هدف بالا بردن آمادگی تیم های اجرایی در هنگام وقوع بلایای طبیعی و غیرطبیعی، برگزار شد.
براساس این گزارش، مانور مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE-MS) و مدیریت بحران، باحضور دکتر گلاب کش مدیرعامل و جمعی از معاونین و مدیران شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، برگزار شد.
برگزاری مانور مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE-MS) و مدیریت بحران ازجمله برنامه های اجرایی در شرکت ها، سازمان ها، بنگاه ها و کسب و کارهای معتبر محسوب می شود که با هدف آموزش نحوه مواجه با حوادث و بلایای طبیعی و غیرطبیعی و همچنین سنجش میزان آمادگی در این زمینه، به صورت دوره ای برگزار می شود.
لازم به ذکر است، پیش از این(در سال جاری) شرکت رهاورد سازندگی آزادگان موفق به دریافت استاندارد مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE-MS) شده است.
هر سازمان، بنگاه اقتصادی و کسب و کاری که دارای استاندارد HSE باشد، بدین معناست که آن مجموعه در راستای فعالیت خود و اجرای فرایندهای تعریف شده، کلیه الزامات مربوط به ایمنی و بهداشت شغلی کارکنان و همچنین الزامات مربوط به محیط زیست را رعایت می کند.
استاندارد HSE-MS، باهدف ارائه روشی هدفمند بر پایه استانداردهای موجود برای حصول اطمینان از اینکه مخاطرات بالقوه و بالفعل موجود در زمینه بهداشت، ایمنی و محیط زیست به طور دقیق تعیین و به طور مؤثر حذف و یا کنترل می‌ شوند، تهیه و تدوین شده است و به سازمان ها، شرکت ها، بنگاه های اقتصادی و کسب و کارهای واجد شرایط، اعطاء می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *