بسته های اقلام معیشتی شرکت رسا، در بین تعدادی از نیازمندان توزیع شد

مسئول منابع انسانی پایگاه مقاومت بسیج شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، از توزیع بسته های اقلام معیشتی شرکت رسا، در بین تعدادی از نیازمندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، سیدحسین صادقی با اعلام این خبر، افزود: تهیه و تدارک بسته های اقلام معیشتی به همت بلند و همیاری های پرسنل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان، تامین مالی شد و در قالب طرح “کمک های مومنانه”، در بین تعدادی از نیازمندان شهر تهران، توزیع شد.

وی، افزود: شرکت ره آورد سازندگی آزادگان، در فواصل زمانی مشخص با همیاری و همکاری مادی و غیرمادی پرسنل خود، نسبت به تامین و توزیع اقلام معیشتی در بین نیازمندان اقدام می کند تا به سهم خود درراستای رفع نیازهای معیشتی این عزیزان و همچنین عمل به مسئولیت اجتماعی شرکت، گامی هرچند کوچک برداشته باشد.

صادقی، به اقلام معیشتی توزیع شده در بین نیازمندان در جدیدترین مرحله توزیع، اشاره کرد و گفت: در تهیه و تدارک بسته های معیشتی توزیع شده، سعی کردیم که متناسب با مبلغ جمع آوری شده، در کمیت و کیفیت اقلام عملکرد مناسبی داشته باشیم؛ براین اساس پس از بررسی های صورت گرفته تصمیم گرفتیم که اقلام موجود در بسته توزیعی اخیر شامل برنج، روغن، چای، تن ماهی، ماکارونی، نخود، لوبیا، عدس، شکر، قند، رب، خرما، پنیر و… باشد.

به گفته وی، مرحله اخیر توزیع اقلام معیشتی در بین نیازمندان، به مناسبت ماه مبارک رمضان و در روز چهارشنبه دهم اردیبهشت ماه، صورت گرفت.

مسئول منابع انسانی پایگاه مقاومت بسیج شرکت ره آورد سازندگی آزادگان، در پایان تصریح کرد: پس از توزیع اقلام معیشتی در بین نیازمندان در مرحله اخیر، به سرعت کار جمع آوری کمک های مادی و معنوی پرسنل شرکت رسا به منظور تهیه و تدارک بسته معیشتی بعدی، آغاز شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *