تسریع فرآیند در کنار کیفیت روزافزون، دو بال پروژه های اجرایی شرکت رسا هستند

دکتر محمد گلاب کش، مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، روز یکشنبه ۱۱ خردادماه از تعدادی از پروژه های اجرایی شرکت بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان، در این بازدید که جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت رسا نیز حضور داشتند، آخرین وضعیت عملیات اجرایی پروژه های “ساختمان اداری ملایری پور”؛ “جدول گذاری و آسفالت محوطه ستادی شرکت پارس مینو”؛ “جدول گذاری و آسفالت محوطه ستادی شرکت قاسم ایران”؛ “خط تولید پیتزای نیمه آماده شرکت پارس مینو”؛ “آزمایشگاه میکروبی شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو”، “انبار شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو”؛ “کارخانه استحصال دانه کاکائو(بارث) شرکت صنعتی پارس مینو”؛ “انبار جدید شرکت رسا” و “جانمایی ساخت خط تبدیل پودر دارویی به گرانول(پلیت)” و همچنین “ملک بلوار کشاورز” مورد بازدید قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، در حاشیه این بازدیدها در گفتگو با سرپرستان کارگاه هایی که عملیات اجرایی آنها ادامه دارد، در جریان آخرین وضعیت و جزئیات عملیات اجرایی پروژه ها قرار گرفت و دستورات مقتضی را درجهت رفع موانع اجرایی و تسریع فرآیند اجرا در کنار ارتقاء کیفیت اجرا، صادر کرد و از “تسریع فرآیند اجرا مطابق با برنامه زمانبندی” و “ارتقاء روزافزون کیفیت اجرا” به عنوان دو بال عملیات اجرایی پروژه های شرکت رسا نام برد که باید موازی با هم و در کنار یکدیگر پیش رود.

در پایان این بازدیدها جلسه فنی و اجرایی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان با حضور یوسف ندرلو مسئول پشتیبانی شرکت اقتصادی و خودکفائی آزادگان؛ مهدی عباسی معاون فنی و اجرایی، میثم راسخ مدیر بازرگانی و تولید و جمعی از مدیران و کارشناسان شرکت رسا، در محل دفتر این شرکت در گروه، برگزار شد.

در این جلسه، جزئیات کلیه پروژه های صنعتی، دارویی و عمرانی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان مورد بررسی کارشناسانه قرار گرفت.

“آخرین وضعیت اجرای پروژه ها”، “موانع احتمالی اجرا”، “راهکاری تسریع در اجرای پروژه ها” و “جزئیات زمانبندی پروژه ها”، از مهم ترین موضوعاتی بود که در جلسه فنی و اجرایی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان مورد بررسی کارشناسانه قرار گرفت.

لازم به ذکر است، از میان پروژه های بازدید شده، عملیات اجرایی پروژه های “ساختمان اداری ملایری پور” و “کارخانه استحصال دانه کاکائو(بارث) شرکت صنعتی پارس مینو” پایان یافته و آماده بهره برداری مقتضی می باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *