تشکیل کارگروه “جهش تولید” در شرکت رهاورد سازندگی آزادگان

مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۹ از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان سال “جهش تولید”، از تشکیل کارگروه “جهش تولید” در شرکت متبوع خود خبر داد و خاطرنشان ساخت: این کارگروه وظیفه دارد متناسب با زیرساخت های مربوطه، برنامه های توسعه ای درجهت جهش فعالیت های شرکت به منظور تحقق اهداف و ماموریت های شعار سال را ارائه دهد.

دکتر محمد گلاب کش، تصریح کرد: هرسال به تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی تحت عنوان مشخصی نامگذاری می شود که این نامگذاری ها در سال های اخیر بواسطه مباحث مختلف اقتصادی که کشور با آنها دست به گریبان بوده است، جنبه اقتصادی داشته اند.

وی، شرکت رهاورد سازندگی آزادگان را یک شرکت اقتصادی فعال در بخش عمرانی، ساختمانی، صنعتی و بازرگانی توصیف و تاکید کرد: ما از سال گذشته متناسب با شعار سال کارگروهی در شرکت تشکیل و درراستای تحقق اهداف این مهم، برنامه ریزی و اقدام کرده ایم. در سال جاری نیز کارگروه “جهش تولید” در شرکت تشکیل و در حال برنامه ریزی و سیاستگذاری درراستای افزایش فعالیت های شرکت به منظور دستیابی به اهداف شعار سال، هستیم.

دکتر گلاب کش، در پایان تصریح کرد: جهش در تدارک و اجرای پروژه های ساختمانی، عمرانی، صنعتی و بازرگانی مصداق عمل به اهداف شعار سال، در شرکت رهاورد سازندگی آزادگان محسوب می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *