جزئیات برنامه های توسعه ای شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در سال جاری تشریح شد

مدیرعامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان (رسا) جزئیات بخشی از برنامه های توسعه ای شرکت متبوع خود در سال جاری را تشریح کرد.
دکتر محمد گلاب کش، در نشست نوروزی با پرسنل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان، این شرکت را شرکتی با قدمت و دارای تجربه کاری پر افتخار توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: به رغم تمام قابلیت ها و شایستگی هایی که در این شرکت وجود داشت متاسفانه مدتی بود که دچار رکود شده بود و این رکود تا اواسط سال ۹۷ نیز ادامه داشت، اما با تلاش ها و اقداماتی که انجام شد موفق شدیم شرکت را از رکود خارج و به یک مجموعه ساختمانی، صنعتی و بازرگانی پویا تبدیل کنیم.

وی، به حجم فعالیت های اقتصادی شرکت اشاره و با بیان اینکه “مجموع فعالیت های اقتصادی شرکت رسا در ۶ماهه اول سال ۹۷ حدود ۹۰۰ میلیون تومان بود”، افزود: با تلاش هایی که صورت گرفت این رقم در ۶ ماهه دوم سال مذکور به حدود ۲۳ میلیارد تومان رسید. این حجم از فعالیت اقتصادی که در ۶ ماهه دوم سال ۹۷ حاصل شد، تجربه ای بسیار کم سابقه در شرکت محسوب می شود و بدون شک این موفقیت حاصل تلاش، تعهد، پشتکار و شایستگی های پرسنل شرکت است.

به گفته دکتر گلاب کش، حجم فعالیت اقتصادی شرکت رسا در سال گذشته حدود ۴۵میلیارد تومان بود که حدود ۱۵میلیارد تومان بیش از پیش بینی ها بود.

وی، به برنامه توسعه ۵ ساله شرکت اشاره کرد و گفت: این برنامه توسعه ای در سال ۹۸ تدوین و خط مشی فعالیت های شرکت در آن کاملا مشخص شده است. تدوین این برنامه یک اقدام مترقی در راستای اقدام بر مبنای برنامه محوری و اقدامی بی سابقه در شرکت محسوب می شود.

مدیرعامل شرکت رسا، چشم انداز برنامه های توسعه ای شرکت در سال جاری را تحقق ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیارد تومان فعالیت اقتصادی عنوان کرد و افزود: از لحاظ فنی برای حدود ۱۳۵ میلیارد تومان از این مبلغ در حال حاضر پروژه ساختمانی، عمرانی، صنعتی و… تعریف و در حال اجرا است. باید تلاش کنیم برای مابقی آن پروژه و فعالیت اقتصادی تعریف کنیم.

وی، افزود: اگر قرار باشد در سال آینده(۱۴۰۰) به حدود ۳۰۰ میلیارد تومان فعالیت اقتصادی دست پیدا کنیم باید در سال جاری حجم برنامه ها و پروژه های اقتصادی  خود را بالا ببریم تا برای دست یابی به پیش بینی های اقتصادی در سال ۱۴۰۰، مشکلی نداشته باشیم.

دکتر گلاب کش، سال ۱۳۹۹ را سالی متفاوت و یک نقطه عطف برای شرکت رسا، توصیف و تصریح کرد: شرکت ره آورد سازندگی آزدگان قصد ندارد یک شرکت کوچک باقی بماند. در این مدت با تفکرات یکدیگر آشنا شده ایم و هر آنچه که باید بیاموزیم را آموخته ایم. بنابراین برای دستیابی به اهداف مورد نظر باید تلاش کنیم و بجنگیم. به همین دلیل فرصت هیچ اشتباهی نداریم و در سال جاری به شدت روی اشتباه حساس خواهیم بود.

به گفته دکتر گلاب کش، شرکت ره آورد سازندگی آزادگان یک شرکت ساختمانی، صنعتی و بازرگانی است که اعتبار خود را از بخش صنعت گرفته است و فعالیت هایش را در بخش بازرگانی نیز توسعه بخشیده است.

مدیرعامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان، به ضرورت تقویت برنامه های آموزشی در این شرکت به منظور ارتقاء بهره وری نیروی انسانی اشاره کرد و گفت: همه باید آموزش را جدی بگیریم و براین اساس هر کس احساس می کند که نیاز دارد قابلیت و تخصص جدیدی آموزش ببیند یا قابلیت های خود را ارتقا ببخشد می تواند با هماهنگی مدیر مربوطه برای این منظور اقدام کند. تقویت برنامه های آموزشی از مهم ترین محورهای فعالیت شرکت در سال جاری خواهد بود.

وی تصریح کرد: هر کس ضرورت دارد متناسب با جایگاه سازمانی، نسبت به انجام وظایف مربوطه و رعایت اخلاق حرفه ای اقدام کند.

دکترگلاب کش، درپایان خواستار رعایت توصیه های بهداشتی در شرکت به منظور مقابله با ویروس کرونا شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *