جزئیات عملیات اجرایی پروژه مسکونی و تجاری “والفجر” ارومیه تشریح شد

مدیر فنی شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، جزئیات عملیات اجرایی پروژه مسکونی و تجاری “والفجر” ارومیه را تشریح کرد.

مهندس حسین جاوید، در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی شرکت رسا، از پیشرفت حدود ۲۵درصدی عملیات اجرایی پروژه مسکونی و تجاری “والفجر” ارومیه خبر داد و خاطرنشان ساخت: عملیات اجرایی این پروژه از سال ۱۳۹۸ آغاز شده است و درصورتی که اتفاق پیش بینی نشده ای رخ ندهد، براساس برنامه ریزی ها و زمانبندی صورت گرفته، در سال ۱۴۰۰ آماده بهره برداری خواهد بود.

وی، تعداد طبقات پروژه مسکونی و تجاری “والفجر” ارومیه را ۱۳ طبقه عنوان کرد و گفت: ۹ طبقه از این ۱۳ طبقه روی همکف با کاربردی مسکونی، نیم‌طبقه کاربری تجاری و ۲ طبقه نیز در زیرزمین و کاربردی پارکینگ خواهد داشت.

جاوید زیربنای پروژه را حدود ۷۵۰۰ مترمربع عنوان کرد و افزود: پروژه دارای ۳۶ واحد مسکونی خواهد بود که در متراژهای ۱۰۰، ۱۰۵، ۱۵۰ و ۱۸۰ متری ساخته خواهند شد. متراژ تجاری پروژه نیز حدود ۴۵۰ مترمربع پیش بینی شده است.

مدیر فنی شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، به نکات حائز اهمیت در پروژه مسکونی و تجاری “والفجر” ارومیه اشاره کرد و گفت: در این پروژه نیز همچون سایر پروژه های اجرایی توسط شرکت رسا، توجه ویژه ای روی کیفیت ساخت در قالب استفاده از مصالح استاندارد و مناسب شده است. همچنین برغم اینکه موقعیت جغرافیایی زمین اجرای پروژه نواقص خاصی داشت اما پروانه بسیار مناسبی برای آن گرفته و مجوز سه طبقه مازاد را اخذ کردیم.

به گفته وی، افزایش سطح اشغال به میزان ۱۰درصد بر امتیازات شهرداری طی مدت ۲ماه و همچنین اجرای پروژه متناسب با زمانبندی مورد نظر، از دیگر نکات حائز اهمیت در پروژه مسکونی و تجاری “والفجر” ارومیه محسوب می شوند.

مدیر فنی شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، گودبرداری و تجهیز کارگاه با اجرای ۴۸ شمع جهت تحکیم گودبرداری و خرید و نصب تاورکرین را از دیگر نکات متمایز و حائز اهمیت پروژه مسکونی و تجاری “والفجر” ارومیه توصیف کرد.

جاوید، کارفرمای پروژه مسکونی و تجاری “والفجر” ارومیه را شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا) عنوان و از این مهم نیز به عنوان یکی دیگر از نکات حائز اهمیت در این پروژه نام برد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *