جزئیات عملیات اجرایی پروژه مسکونی و تجاری “پیامبراعظم” شهر قم

مدیر امور استان ها و توسعه بازار شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، جزئیات عملیات اجرایی پروژه مسکونی و تجاری “پیامبراعظم” شهر قم را تشریح کرد.

مهندس محمد بیات در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی شرکت رسا، متراژ زمین پروژه مسکونی و تجاری “پیامبراعظم” شهر قم را حدود ۲۰۰۰ مترمربع عنوان کرد و گفت: زیربنای این پروژه حدود ۱۸۰۰۰ مترمربع است که در ۱۱ طبقه، شامل ۷ طبقه مسکونی روی همکف و سه طبقه پارکینگ در زیر زمین ساخته و به بهره برداری خواهد رسید.

وی، تعداد واحدهای مسکونی پروژه مسکونی و تجاری “پیامبراعظم” شهر قم را ۸۴ واحد مسکونی ذکر کرد و افزود: این پروژه ۸ واحد تجاری نیز خواهد داشت که جمعا در زیربنای ۲۰۵۰ مترمربع ساخته و به بهره برداری خواهد رسید.

مهندس بیات، به زمان بهره برداری از پروژه مسکونی و تجاری “پیامبراعظم” شهر قم اشاره کرد و گفت: قرارداد مشارکت این پروژه در سال ۱۳۹۸ منعقد، اما عملیات اجرایی آن در سال جاری آغاز شده است. پیش بینی می شود پروژه در ۳۸ ماه و در سال ۱۴۰۲ به بهره برداری برسد.

مدیر امور استان ها و توسعه بازار شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، “انجام آزمایش مکانیک خاک”؛ “گودبرداری، تجهیز کارگاه و اخذ دستور نقشه”؛ “طراحی نقشه‌ها و صدور پیش‌نویس پروانه ساختمانی”؛ “اقدام جهت احداث فونداسیون و اسکلت” و…ازجمله اقدامات اجرایی شرکت رسا در پروژه مسکونی و تجاری “پیامبراعظم” شهر قم، توصیف کرد.

به گفته وی، پروژه مسکونی و تجاری “پیامبراعظم” شهر قم، به کارفرمایی شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا) و با مشارکت شهرداری قم، ساخته می شود.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *