جزئیات عملیات اجرای پروژه مسکونی و تجاری فردیس کرج تشریح شد

معاون فنی و اجرایی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، از پیشرفت حدود ۶۰ درصدی عملیات اجرایی پروژه مسکونی و تجاری فردیس کرج خبر داد و گفت: درحال حاضر تمرکز عملیات اجرایی پروژه برروی سنگ نمای مجتمع، متمرکز است و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته این بخش از اجرای پروژه نیز اوایل پاییز سال جاری به پایان خواهد رسید.

مهندس مهدی عباسی، به زمانبندی اجرای پروژه مجتمع مسکونی و تجاری فردیس کرج اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه در سال گذشته آغاز شد و براساس زمانبندی صورت گرفته، اسفندماه سال جاری به پایان خواهد رسید.

به گفته وی، با تمام مشکلاتی که شیوع ویروس کرونا برای اجرای پروژه های عمرانی و ساخت و ساز به وجود آورده است، شرکت رسا اما سعی کرده است تا نسبت به زمانبندی اجرای پروژه ها ازجمله پروژه مسکونی و تجاری فردیس کرج، متعهد باشد.

معاون فنی و اجرایی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، تعداد واحدهای مسکونی پروژه مسکونی و تجاری فردیس کرج را ۷۹ واحد مسکونی عنوان کرد و افزود: زیربنای این پروژه حدود ۱۴ هزار متر مربع می باشد که در عرصه ای حدود ۳ هزار مترمربع درحال اجراست.

وی، با بیان اینکه “پروژه مسکونی و تجاری فردیس کرج در دو بلوک ساخته و به بهره برداری خواهد رسید”، به تعداد طبقات این پروژه اشاره کرد و گفت: بلوک اول این پروژه دارای ۹ طبقه است که ۷طبقه آن روی همکف و یک طبقه نیز پارکینگ در زیر زمین قرار دارد. بلوک دوم پروژه نیز در ۸ طبقه در حال ساخت می باشد که ۶ طبقه آن روی همکف و یک طبقه آن نیز کاربری پارکینگ و در زیر زیرزمین قرار دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *