حضور در طرح “اقدام ملی تامین مسکن” شایستگی های فنی و تخصصی شرکت رسا را نشان می دهد

مدیرعامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، جزئیات عملیات اجرایی پروژه ۱۶۸ واحدی طرح “اقدام ملی تامین مسکن” در مهرشهر زاهدان را تشریح کرد.

دکتر محمد گلاب کش در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی شرکت رسا، از اتمام فونداسیون حدود ۱۸ بلوک پروژه ۱۶۸ واحدی طرح “اقدام ملی تامین مسکن” مهرشهر زاهدان خبر داد و گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته، فونداسیون کلیه ۲۱ بلوک این پروژه تا اواسط خردادماه، به پایان می رسد و اقدامات در بخش اسکلت بندی تسریع می یابد.

وی، به اسکلت بندی پروژه ۱۶۸ واحدی طرح “اقدام ملی تامین مسکن” مهرشهر زاهدان اشاره کرد و گفت: اسکلت بندی این پروژه آغاز شده است و طبیعتا با اتمام فونداسیون بلوک های باقی مانده پروژه، فعالیت ها در بخش اسکلت بندی تسریع می یابد.

دکتر گلاب کش، حضور شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، در طرح “اقدام ملی تامین مسکن” را نشان از شایستگی ها و ظرفیت های فنی و تخصصی شرکت رسا توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: وزارت راه و شهرسازی در راستای کمک به تأمین مسکن اقشار کم درآمد، طرح “اقدام ملی تأمین مسکن” را در قالب احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی تا پایان دولت دوازدهم، برنامه‌ریزی کرده و برای نیل به این هدف، بهره برداری از پتانسیل های شرکت های ساختمانی واجد شرایط را در دستور کار قرار داده است.

وی، افزود: حضور شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا) در طرح “اقدام ملی تأمین مسکن” ضمن آنکه از ظرفیت های بالای فنی و تخصصی این شرکت نشان دارد؛ همچنین به نوعی اقدام درراستای مسئولیت اجتماعی شرکت درقالب مشارکت در تامین مسکن اقشار کم درآمد، محسوب می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *