دریافت گواهینامه HSE-MS توسط شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)

شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه شرکت اقتصادی و خودکفایی آرادگان در جدیدترین دستاورد خود در بخش استانداردسازی اقدامات و فعالیت های شرکت متناسب با شاخص ها و معیارهای جهانی، موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE-MS) شد. با دریافت این گواهینامه، گام بلند دیگری در راستای توسعه ومتناسب سازی فعالیت های شرکت رسا مبتنی بر استانداردهای بین المللی، برداشته شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، هر شرکت، سازمان، بنگاه اقتصادی و کسب و کار که دارای گواهینامه HSE باشد، بدین معناست که آن مجموعه در راستای فعالیت خود و اجرای فرایندهای تعریف شده، کلیه الزامات مربوط به ایمنی و بهداشت شغلی کارکنان و همچنین الزامات مربوط به محیط زیست را رعایت می کند.

براساس این گزارش، گواهینامه HSE پس از بررسی و تایید هیات نظارت بر اعطای این مهم و درقالب فرآیند مشخصی، اعطا می شود. برمبنای این فرآیند، “استانداردسازی سیستم مدیریت کیفیت برمبنای اصول تعیین شده توسط سازمان جهانی استانداردسازی”؛  “تنظیم ماموریت ها و راهکار رسیدن به اهداف مربوطه”؛ “فراهم آوردن الزامات موردنظر”؛ “تدوین و پیاده سازی مستندات مورد نیاز” و….. ازجمله مهم ترین پیش نیازهای دریافت گواهینامه HSE، محسوب می شوند.

این گزارش می افزاید، استاندارد HSE-MS که تلفیقی از ISO 14001 و OHSAS 18001 است، باهدف ارائه روشی هدفمند بر پایه استانداردهای موجود برای حصول اطمینان از اینکه مخاطرات بالقوه و بالفعل موجود در زمینه بهداشت، ایمنی و محیط زیست به طور دقیق تعیین و به طور مؤثر حذف و یا کنترل می‌ شوند، تهیه و تدوین شده است و به سازمان ها، شرکت ها، بنگاه های اقتصادی و کسب و کارهای واجد شرایط، اعطاء می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *