دکتر گلاب‌کش در جلسه‌ی شورای مدیران

باید کارها را جهادی دنبال کنیم

دکتر گلاب‌کش مدیرعامل شرکت ره‌آورد سازندگی آزادگان (رسا) در جلسه‌ی هفتگی شورای مدیران در روز ۱۳ مردادماه با تبریک سالروز ازدواج فرخنده‌ی حضرت فاطمه‌الزهرا (س) و امام علی (ع) و با اشاره به عملکرد یکساله‌ی شرکت از اول مردادماه سال قبل تا امروز گفت :

وضعیت کنونی شرکت نسبت به گذشته به گونه ای تغییر یافته که اکنون شرکت در حال اجرای پروژه‌های مهم و متعددی است و قطعاً در ماه‌های آتی باید تمام تلاش شرکت ، برای به نتیجه رساندن و اتمام پروژه‌های در دست اقدام باشد . اگر بتوانیم کارها را به خوبی انجام دهیم بی شک کارهای بیشتری به شرکت واگذار خواهد شد . وی در ادامه افزود :

باید بیشترین تلاش را برای انجام درست و به‌موقع پروژه‌ها صرف کنیم . این جا یک بنگاه اقتصادی است و بایستی به گونه ای فعالیت کنیم که برایمان سودآوری داشته باشد . باید به هزینه‌ها توجه داشته باشیم . امروز شرایط خیلی بهتر از قبل است . نباید کارها عقب بیفتد . باید کارها را جهادی پیش ببریم و در سریع‌ترین زمان آنها را به اتمام برسانیم . وقتی قرار است پروژه ای را در کوتاه ترین زمان اجرا کنیم نباید تأخیری ایجاد شود . با وجود چنین چشم اندازی در برنامه‌ها و روند اجرای پروژه‌ها در ماه‌های آینده ، بخش‌های مختلف شرکت کارشان افزایش خواهد یافت و لازم است با برنامه‌ی زمان‌بندی معینی برنامه‌ها دنبال شود . زمانی می‌توانیم افزایش نیرو داشته باشیم که پروژه‌ها به بازدهی برسند . مدیرعامل شرکت آن‌گاه اضافه کرد :

همه‌ی کارها باید تاریخ داشته باشد . وقتی زمانی برای شروع و پایان یک پروژه مشخص و درنظر گرفته می‌شود ، بایستی در همان زمان تعیین شده به پایان برسد .ایشان در پایان اضافه کردند : مدتی قبل موضوع تأمین اعتبار و پیش‌بینی انجام امور با برآورد بودجه و اعتبار در همه‌ی بخش‌ها مطرح شد که این امر جدی است و لازم است مدیران بخش‌های مختلف نسبت به این امر مهم توجه خاص داشته باشند و در اسرع وقت ، پیش‌بینی اعتبارات لازم برای پیگیری روند امور و تحقق برنامه‌ها و پروژه‌های در دست اقدام‌شان را در دستور کار قرار داده و اعلام نمایند . امیدواریم تمامی برنامه‌ها و پروژه‌های شرکت با جدیت و تلاشی مضاعف پیگیری شده و در مدت زمان کوتاهی به انجام برسد.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *