دکتر گلاب کش مدیرعامل این شرکت خبر داد: حضور شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در یکی دیگر از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن

مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، از حضور این شرکت در یکی دیگر از پروژه های طرح اقدام ملی مسکن، خبر داد.

دکتر محمد گلاب کش، با بیان اینکه “حضور شرکت رهاورد سازندگی آزادگان در طرح اقدام ملی مسکن، قابلیت های فنی و تخصصی این شرکت را نشان می دهد”، خاطرنشان ساخت: پس از حضور موفق شرکت رسا در پروژه ۱۶۸ واحدی طرح اقدام ملی مسکن مهرشهر زاهدان، بار دیگر بستر جهت حضور این شرکت در یکی دیگر از پروژه های این طرح، فراهم شده است.

وی، افزود: پروژه ۴۱۶ واحدی شهرستان ساوه، پروژه دیگری از طرح اقدام ملی مسکن محسوب می شود که پس از طی تشریفات قانونی، اجرای آن به شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، واگذار شده است.

دکتر گلاب کش، از تحویل زمین محل اجرای این پروژه به شرکت رهاورد سازندگی آزادگان خبر داد و تصریح کرد: پروژه ۴۱۶ واحدی طرح اقدام ملی مسکن شهرستان ساوه در ۲۴ بلوک، اجرایی خواهد شد. درحال حاضر تجهیز کارگاه اجرایی این پروژه، آغاز شده است.

وی، افزود: پس از مرحله تجهیز کارگاه، با یاری پروردگار اجرای فونداسیون پروژه آغاز می شود و با آغاز این مرحله، رسما عملیات اجرایی پروژه، شروع می شود.

مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، تصریح کرد: وزارت راه و شهرسازی در راستای تامین مسکن ارزان قیمت برای جامعه هدف مربوطه، اجرای طرح اقدام ملی مسکن را در قالب احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سال جاری، برنامه‌ریزی کرده است و برای این منظور از ظرفیت های اجرایی شرکت های برتر ساختمانی کشور، بهره می  برد.

وی، افزود: شرکت رهاورد سازندگی آزادگان به عنوان شرکت دارای گرید یک ابنیه، با تجربه سال ها فعالیت تخصصی در عرصه صنعت ساخت و ساز، یکی از شرکت های معتبر کشور در این عرصه شناخته می شود و ازجمله همکاران اجرایی وزارت راه و شهرسازی در راستای عملیاتی نمودن طرح اقدام ملی مسکن محسوب می شود که درحال حاضر در پروژه های ۱۶۸ واحدی مهرشهر زاهدان و ۴۱۶ واحدی ساوه به مشارکت گرفته شده است.

دکتر گلاب کش، شرکت رهاورد سازندگی آزادگان را بازوی اجرایی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در حوزه های عمرانی، ساختمانی، صنعتی، بازرگانی و سرمایه گذاری توصیف کرد و تصریح کرد: بهره گیری از ظرفیت های فنی و تخصصی شرکت رسا در قالب طرح اقدام ملی مسکن، شایستگی ها و پتانسیل های بالای این شرکت در حوزه های مذکور را به اثبات می رساند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *