دکتر گلاب کش مدیرعامل شرکت رسا جزئیات عملیات اجرایی پروژه “عمارت درسا” شهر قم را تشریح کرد

اعضای هیات مدیره شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، با همراهی دکتر محمد گلاب کش مدیرعامل شرکت رسا، از روند اجرایی پروژه “عمارت درسا” شهر قم، بازدید کردند.

دکتر گلاب کش مدیرعامل شرکت در حاشیه این بازدید جزئیات عملیات اجرایی پروژه را برای هیات بازدیدکننده، تشریح کرد.

مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، متراژ زمین پروژه مسکونی و تجاری “پیامبراعظم” شهر قم را حدود ۲۰۰۰ مترمربع عنوان کرد و گفت: زیربنای این پروژه حدود ۱۸۰۰۰ مترمربع است که در ۱۱ طبقه، شامل ۷ طبقه مسکونی روی همکف و سه طبقه پارکینگ در زیر زمین ساخته و به بهره برداری خواهد رسید.

وی، تعداد واحدهای مسکونی پروژه مسکونی و تجاری “پیامبراعظم” شهر قم را ۸۴ واحد مسکونی ذکر کرد و افزود: این پروژه ۸ واحد تجاری نیز خواهد داشت که جمعا در زیربنای ۲۰۵۰ مترمربع ساخته و به بهره برداری خواهد رسید.

دکتر گلاب کش، به زمان بهره برداری از پروژه مسکونی و تجاری “پیامبراعظم” شهر قم اشاره کرد و گفت: قرارداد مشارکت این پروژه در سال ۱۳۹۸ منعقد، اما عملیات اجرایی آن در سال جاری آغاز شده است. پیش بینی می شود پروژه در ۳۸ ماه و در سال ۱۴۰۲ به بهره برداری برسد.

به گفته وی، پروژه مسکونی و تجاری “پیامبراعظم” شهر قم، به کارفرمایی شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا) و با مشارکت شهرداری قم، ساخته می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *