رونمایی از افتخار جدید شرکت ره آورد سازندگی آزادگان

مدیرعامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، از اتمام عملیاتی اجرایی پروژه ساخت کارخانه استحصال دانه کاکائو شرکت صنعتی پارس مینو(بارث)، به همت شرکت متبوع خود خبر داد.

دکتر محمد گلاب کش، در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی شرکت رسا، ساخت کارخانه استحصال دانه کاکائو شرکت صنعتی پارس مینو(بارث) را به لحاظ فنی و اجرایی، یکی از پروژه های بسیار مهم شرکت ره آورد سازندگی آزادگان توصیف کرد و گفت: اجرای این پروژه پیچیدگی های فنی زیادی داشت که به همت شرکت رسا در بالاترین کیفیت، اجرایی و به اتمام رسید.

وی، افزود: ساخت کارخانه استحصال دانه کاکائو در کنار سایر ظرفیت های فنی در بخش بهره برداری، نیازمند دانش فنی و تخصصی ویژه ای است که کشورهای محدودی در جهان دارای این دانش هستند و در ایران نیز شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، از معدود شرکت هایی محسوب می شود که واجد ظرفیت های فنی و تخصصی در زمینه ساخت این کارخانه، است.

دکتر گلاب کش، با بیان اینکه “کارخانه استحصال دانه کاکائو در حال حاضر  آماده بهره برداری توسط شرکت صنعتی پارس مینو می باشد”، تاکید کرد: ساخت این کارخانه از دو جهت برای گروه اقتصادی و خودکفایی آزادگان مایه افتخار است؛ اول اینکه نمونه مشابه آن در سطح کشور کم نظیر است و با بهره برداری از آن توسط شرکت پارس مینو، این شرکت به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه اقتصادی و خودکفایی آزادگان، رسما به عضویت باشگاه صاحبان این دانش و محصول می پیوندد.

وی، افزود: ساخت کارخانه استحصال دانه کاکائو، به همت شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، به عنوان یکی دیگر از شرکت های زیرمجموعه گروه اقتصادی و خودکفائی آزادگان، نیز به لحاظ اینکه ظرفیت های فنی و تخصصی شرکت را در حوزه ای خاص، جدید و کم نظیر به اثبات رساند، افتخار دومی برای گروه مذکور محسوب می شود.

دکتر گلاب کش، در پایان تصریح کرد: شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، آمادگی دارد ضمن قبول مسئولیت ساخت کارخانه های مشابه در سطح کشور، همچنین نسبت به صدور خدمات فنی و مهندسی در این بخش اقدام کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *