سلامت و شفافیت کاری، رمز موفقیت حوزه بازرگانی شرکت رسا محسوب می شود

مدیر بازرگانی و پشتیبانی شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، با تاکید بر اینکه، “عملیات اجرایی پروژه های عمرانی، ساختمانی و صنعتی بدون رعایت فرآیند شفاف بازرگانی و پشتیبانی، غیرممکن است”، خاطرنشان ساخت: مهم ترین وظیفه حوزه بازرگانی و پشتیبانی در شرکت رسا، تامین به موقع کالا و خدمات جهت پیشبرد مناسب پروژه های اجرایی محسوب می شود که در قالب فرآیند مشخصی عملیاتی و انجام می شود.

مهندس میثم راسخ، در گفتگو بـا خبرنگار روابط عمومی شرکت رسا، به فرآیند تامین کالا و خدمات پروژه های اجرایی شرکت اشاره کرد و گفت: این فرآیند از کشف نیازهای مربوطه در پروژه های اجرایی آغاز و با تامین آنها از طریق جلب مشارکت تامین کنندگان مناسب به پایان می رسد.

مدیر بازرگانی و پشتیبانی شرکت رسا، رویکرد کاری بخش بازرگانی شرکت را از طریق جلب مشارکت تامین کنندگان کالا و خدمات عنوان کرد و گفت: حوزه بازرگانی و تولید شرکت پس از کشف نیازها در بخش کالا و خدمات، نسبت به استعلام قیمت از تامین کنندگان اقدام کرده و از بین قیمت های واصله با رعایت اصل کیفیت مداری نسبت به انتخاب گزینه مناسب اقدام می کند.

راسخ، سلامت و شفافیت کاری را مهم ترین اصل فعالیت های بخش بازرگانی و تولید شرکت رسا و رمز موفقیت این بخش، توصیف کرد و گفت: سلامت کاری در بخش پشتیبانی و تولید ارتباط مستقیم با موفقیت شرکت رسا دارد و طبیعتا هرگونه عملکرد نامناسب و غیرشفاف در این بخش تاثیر خود را بر موفقیت و یا عدم موفقیت شرکت می گذارد.

راسخ، تاکید کرد: توسعه فعالیت های شرکت رسا در حوزه بازرگانی و تولید یکی از وجوه تمایز این شرکت در مقایسه با سایر شرکت ها محسوب می شود و گسترش اقدامات در این بخش، ازجمله برنامه های توسعه ای شرکت، به شمار می رود.

وی، در پایان از خریداری “یک دستگاه بیل بکهو”؛ “قالب فلزی بتن”؛ “دستگاه بلوک‌زن سیمانی”؛ “یک دستگاه تاور کرین”؛ “داربست ساختمانی”؛ “دستگاه خم و برش”؛ “تانکر آب متحرک”؛ “میکسر بتن”؛ “دستگاه فوم بتن” و….. به عنوان بخش از اقدامات توسعه ای بخش بازرگانی و تولید شرکت رسا در دور جدید فعالیت از اواسط سال ۹۷ تاکنون بوده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *