شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) به جمع شرکت های دارای خط تولید کامل بلوک سقفی پلی استایرن خواهد پیوست

خط تولید کامل بلوک سقفی پلی استایرن(یونولیت)، به همت شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) به زودی راه اندازی می شود.
شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در تداوم اقدامات اجرایی خود به منظور عملیاتی ساختن برنامه های توسعه ای در بخش ابزار، تجهیزات و ماشین آلات عمرانی و ساختمانی به منظور خودکفایی در این بخش، نسبت به راه اندازی خط تولید کامل بلوک سقفی پلی استایرن(یونولیت)، اقدام نموده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، با راه اندازی این خط تولید که در قالب پروژه ۳۸۴ واحدی طرح اقدام ملی مسکن شهرستان ساوه عملیاتی خواهد شد، ضمن تامین نیاز پروژه های اجرایی شرکت به بلوک های سقفی پلی استایرن، همچنین امکان فروش این بلوک ها به سایر شرکت های همکار نیز فراهم می شود.
این گزارش می افزاید، با راه اندازی خط تولید کامل بلوک سقفی پلی استایرن(یونولیت)، شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) به عنوان شرکت دارای گرید یک ابنیه کشوری، به جمع شرکت های ساختمانی دارای این قابلیت خواهد پیوست و گام بلندی در مسیر توسعه شرکت محسوب می شود.
لازم به تاکید است، درحال حاضر شرکت های ساختمانی معدودی در عرصه ساخت و ساز کشور وجود دارند که مجهز به توانمندی و قابلیت راه اندازی خط تولید کامل بلوک سقفی پلی استایرن(یونولیت)، باشند و با راه اندازی این خط تولید توسط شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، شاهد تحول چشم گیری در تکمیل زنجیره تحولات در گروه اقتصادی و خودکفایی آزادگان، خواهیم بود.
گفتنی است، بلوک های سقفی پلی استایرن(یونولیت) امروزه در صنعت ساختمان به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. این بلوک ها به دلیل کاستن بار مرده سقف به میزان ۲۰۰ کیلوگرم در متر مربع، پایداری سازه را در برابر زلزله بالا برده و همچنین به عنوان عایق صدا، گرما، سرما و رطوبت در ساختمان، باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی می شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *