دکتر گلاب کش مدیرعامل شرکت رسا، تشریح کرد؛ آخرین وضعیت عملیات اجرایی پروژه ۱۶۸ واحدی زاهدان

مدیرعامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، از اتمام اجرای فونداسیون پروژه ۱۶۸ واحدی طرح “اقدام ملی تامین مسکن” مهرشهر زاهدان و آغاز مرحله اجرای اسکلت پروژه، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، دکتر محمد گلاب کش به برنامه زمانبندی پروژه اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی پروژه ۱۶۸ واحدی طرح “اقدام ملی تامین مسکن” مهرشهر زاهدان اسفندماه ۱۳۹۸ آغاز شد و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته اواسط سال ۱۴۰۰ به پایان می رسد.

وی، افزود: درحال حاضر اقدامات اجرایی پروژه متناسب با برنامه زمانبندی درحال اجراست.

دکتر گلاب کش، به تشریح متراژ زیربنا و عرصه این پروژه پرداخت و گفت:  زیربنای پروژه ۱۶۸ واحدی طرح “اقدام ملی تامین مسکن” مهرشهر زاهدان، حدود ۲۲ هزار متر مربع پیش بینی شده است که در عرصه ای به متراژ  5500 متر مربع در حال ساخت است.

به گفته وی، متراژ واحدهای این پروژه حدود ۹۰ مترمربع، درنظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، به کارگیری برخی از ماشین آلات و دستگاه های شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، در پروژه ۱۶۸ واحدی طرح “اقدام ملی تامین مسکن” مهرشهر زاهدان را از جمله وجوه متمایز عملیات اجرایی این پروژه توصیف کرد و از بیل بکهو، دستگاه بلوک زنی، قالب های سیمانی و…. به عنوان برخی از این ماشین آلات و دستگاه ها، نام برد.

به گفته وی، عملیات اجرایی پروژه ۱۶۸ واحدی طرح “اقدام ملی تامین مسکن” مهرشهر زاهدان، در ۲۱ بلوک درحال ساخت است.

دکتر گلاب کش، حضور شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، در طرح “اقدام ملی تامین مسکن” را نشان از شایستگی ها و ظرفیت های فنی و تخصصی شرکت رسا توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: وزارت راه و شهرسازی در راستای کمک به تأمین مسکن اقشار کم درآمد، طرح “اقدام ملی تأمین مسکن” را در قالب احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی تا پایان دولت دوازدهم، برنامه‌ریزی کرده و برای نیل به این هدف، بهره برداری از پتانسیل های شرکت های ساختمانی واجد شرایط را در دستور کار قرار داده است.

وی، افزود: حضور شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا) در طرح “اقدام ملی تأمین مسکن” ضمن آنکه از ظرفیت های بالای فنی و تخصصی این شرکت نشان دارد؛ همچنین به نوعی اقدام در راستای مسئولیت اجتماعی شرکت در قالب مشارکت در تامین مسکن اقشار کم درآمد، محسوب می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *