مراسم بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در شرکت رسا برگزار شد

مراسم بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان، این مراسم باحضور سردار کریمی همرزم شهید سلیمانی، در سالن اجتماعات شرکت رسا، برگزار شد.

 دکتر محمد گلاب کش مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، در این مراسم طی سخنانی به ضرورت نهادینه شدن مکتب شهید سلیمانی در جامعه تاکید کرد و گفت: امنیت امروز کشور حاصل مجاهدت های سردار سلیمانی هاست که با خون خود از استقلال کشور محافظت کردند.

وی، افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز تصریح فرمودند اگر با داعش در عراق و سوریه نجنگیده بودیم باید در کرمانشاه و همدان، با آنها می جنگیدیم. پیروزی در جنگ با داعش حاصل از خودگذشتگی ها وجانفشانی های بزرگ مردانی همچون سردار سلیمانی است.

دکتر گلاب کش، تصریح کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی به واقع سردار دلها و مرد میدان بودند که به شجاعت وصف ناشدنی و تحت هدایت و زعامت داهیانه مقام معظم رهبری دشمنان اسلام را در منطقه به عقب راندند و مانع دست درازی متجاوزان به حرم مقدس ائمه اطهار شدند.

وی، با ابراز امیدواری از اینکه “روش و منش سردار سلیمانی راه و روش زندگی ما باشد”، خاطرنشان ساخت: شجاعت، رشادت و تدبیر شهید در میدان های نبرد زبانزد همگان بود و در نهایت به آرزوی دیرینه اش که پیوستن به همزمانش شهیدش بود، دست یافت.

مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان، با بیان اینکه “مکتب نظری حاج قاسم سلیمانی مکتب و سیره علوی و نبوی است”، تاکید کرد: ضرورت دارد این مکتب در سطوح مختلف آموزشی تدریس شود و مورد آموزش قرار گیرد.

وی، در پایان با بیان اینکه “شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی می بایست به عنوان یک الگو در سطح جامعه گسترش یابد”، خاطرنشان ساخت: بی تردید زمان بسیار زیادی نیاز است تا همگان به ابعاد و زوایای شخصیتی این فرمانده شهید پی ببرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *