مرحله جدید توزیع بسته های اقلام معیشتی شرکت رسا، در بین تعدادی از نیازمندان همزمان با فرارسیدن لیالی قدر

مسئول منابع انسانی پایگاه مقاومت بسیج شرکت ره آورد سازندگی آزادگان(رسا)، از مرحله جدید توزیع بسته های اقلام معیشتی شرکت رسا، در بین تعدادی از نیازمندان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، سیدحسین صادقی با اعلام این خبر، افزود: تهیه و تدارک بسته های اقلام معیشتی در قالب طرح “کمک های مومنانه”، در بین تعدادی از نیازمندان شهر تهران، توزیع شد.

وی، افزود: شرکت ره آورد سازندگی آزادگان، در فواصل زمانی مشخص نسبت به تامین و توزیع اقلام معیشتی در بین نیازمندان اقدام می کند تا به سهم خود درراستای رفع نیازهای معیشتی این عزیزان و همچنین عمل به مسئولیت اجتماعی شرکت، گامی هرچند کوچک برداشته باشد.

صادقی، به اقلام معیشتی توزیع شده در بین نیازمندان در جدیدترین مرحله توزیع، اشاره کرد و گفت: در تهیه و تدارک بسته های معیشتی توزیع شده، سعی کردیم در کمیت و کیفیت اقلام عملکرد مناسبی داشته باشیم؛ براین اساس پس از بررسی های صورت گرفته تصمیم گرفتیم که اقلام موجود در بسته توزیعی اخیر شامل برنج، روغن، چای، تن ماهی، ماکارونی، نخود، لوبیا، عدس، شکر، قند، رب، خرما، پنیر و… باشد.

به گفته وی، مرحله اخیر توزیع اقلام معیشتی در بین نیازمندان، به مناسبت لیالی قدر در روز سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، صورت گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *