نقش تعیین کننده سرپرستان کارگاه ها و مدیران اجرایی پروژه ها در موفقیت و پویایی شرکت رسا تشریح شد

نشست هم اندیشی سرپرستان کارگاه های عمرانی، ساختمانی و صنعتی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، این نشست روز دوشنبه دوم تیرماه ۱۳۹۹ در محل شرکت برگزار و طی آن آخرین وضعیت پروژه های اجرایی شرکت رسا مورد بحث، بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و راهکارهای مقتضی به منظور پیشبرد مناسب تر اجرای پروژه ها، ارائه شد.

براساس این گزارش، دکتر محمد گلاب کش مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا) در این نشست طی سخنانی به نقش تعیین کننده سرپرستان کارگاه ها و مدیران اجرایی پروژه ها در موفقیت و پویایی شرکت اشاره کرد و گفت: اجرای پروژه های شرکت متناسب با برنامه زمانبندی یکی از الزامات بسیار مهم در پیشبرد امور مربوطه شناخته می شود و نقش سرپرستان کارگاه ها در این مهم بسیار تعیین کننده است.

دکتر گلاب کش، به ضرورت بروزرسانی اطلاعات پروژه های اجرایی برروی سایت شرکت تاکید کرد و گفت: لازم است سرپرستان کارگاه ها هر روز از سایت شرکت بازدید و هر هفته اطلاعات مربوط به پروژه خود را بروزرسانی کنند.

وی، شرکت رسا را یک بنگاه اقتصادی توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: ضرورت دارد که سرپرستان کارگاه ها و مدیران اجرایی پروژه ها متناسب با این واقعیت عمل کنند و در اجرای پروژه ها ضمن رعایت بالاترین کیفیت اجرا، به دنبال حفظ منافع مادی شرکت باشند. حفظ منافع مادی شرکت نیز درقالب کاهش هزینه ها و البته درآمدزایی میسر است.

مدیرعامل شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، تاکید کرد: شرکت رسا صرفا سرمایه در گردش دراختیار پروژه های اجرایی قرار می دهد و وظیفه سرپرستان کارگاه ها است که نسبت به تامین منابع مالی اجرای پروژه ها در قالب صورت وضعیت و براساس مفاد قراردادها اقدام کنند.

وی، افزود: قانونمداری یکی از اصول بنیادی شرکت رسا محسوب می شود و لازم است تا سرپرستان کارگاه ها و مدیران اجرایی پروژه ها دقت لازم را در این زمینه داشته باشند. از هیچ اقدام غیرقانونی حتی اگر به نفع شرکت باشد، دفاع نمی کنیم.

دکتر گلاب کش، با بیان اینکه “بالغ بر ۹۵درصد خریدهای موردنیاز پروژه های اجرایی شرکت از طریق دفتر مرکزی خریداری می شود”، خاطرنشان ساخت: در ۵درصد باقیمانده نیز ضرورت دارد که خریدها از فروشندگان معتبر انجام شود که دارای گواهی مالیات بر ارزش افزوده باشند.

وی، در پایان تصریح کرد: سرپرستان کارگاه های عمرانی، ساختمانی و صنعتی شرکت رسا، مورد حمایت کامل شرکت قرار دارند و اعتماد کامل نسبت آنان وجود دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *