هیات مدیره و مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از پروژه ۱۶۸ واحدی طرح اقدام ملی مسکن مهرشهر زاهدان، بازدید بعمل آوردند

هیات مدیره و مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از پروژه ۱۶۸ واحدی طرح اقدام ملی مسکن مهرشهر زاهدان، بازدید بعمل آوردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت رسا، در حاشیه این بازدید دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان طی سخنانی از شرکت رهاورد سازندگی آزادگان، به عنوان بازوی اجرایی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان در بخش های عمرانی، ساختمانی، صنعتی، بازرگانی و سرمایه گذاری نام برد و پیشبرد برنامه های توسعه ای شرکت با جدیت بیش از پیش را خواستار شد.
مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، حضور شرکت رسا در طرح اقدام ملی مسکن را نشان دهنده توانمندی های فنی و اجرایی بالای این شرکت توصیف کرد و خاطرنشان ساخت: شرکت رهاورد سازندگی آزادگان همواره پای ثابت اجرای برنامه های ملی در راستای ساخت و تامین مسکن نیازمندان بوده و از این رهگذر، همکار و همیاری مطمئن برای دولت های مختلف بوده است.
به گفته دکتر عباسیانفر، شرکت رسا تاکنون نماینده شایسته ای برای هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان در همکاری فی مابین با وزارتخانه های راه و شهرسازی؛ صنعت، معدن و تجارت، نیرو، نفت، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی در بخش عمران و ساختمان سازی بوده است.
مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، ادامه داد: شرکت رهاورد سازندگی آزادگان تاکنون توانسته است در راستای اهداف و ماموریت های خود نسبت به اجرای صدها پروژه مختلف عمرانی و اقتصادی در سراسر ایران اسلامی اقدام کند که عمده آنها مربوط به ساخت سد، بیمارستان، پل، سیلو، انبار، مسکن، واحدهای صنعتی و تاسیساتی بوده است.
دکتر عباسیانفر، درپایان به ضرورت توسعه روزافزون فعالیت های شرکت رهاورد سازندگی آزادگان، تاکید و تصریح کرد: اگر درجهت ارتقاء بهره وری ارائه خدمات حرکت کنیم؛ همکاری و هم افزایی لازم را داشته باشیم؛ نسبت به شرکت تعهد و تعصب به خرج دهیم و در راستای افزایش قابلیت ها و مهارت های شغلی اقدام کنیم، مطمئن باشید که شرکت رسا به زودی در سپهر صنعت ساخت و ساز کشور خواهد درخشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *