ویژگی های منحصر به فرد عملیات اجرایی پروژه اداری “ملایری پور”

معاون فنی و اجرایی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، اتمام پروژه اداری “ملایری پور” در طول مدت ۱۰ماه را نشانه ظرفیت های فنی و تخصصی بالای شرکت رسا توصیف و تاکید کرد: اجرای این پروژه در بالاترین کیفیت و در این مدت زمان، بار دیگر به اثبات رساند که “تسریع فرآیند” در کنار “کیفیت روزافزون” دوبال اصلی شرکت در اجرای پروژه های عمرانی، ساختمانی و صنعتی محسوب می شوند.

مهندس مهدی عباسی، به زمانبندی اجرای پروژه اداری “ملایری پور” اشاره کرد و گفت: عملیات اجرایی این پروژه اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ آغاز شد و با به کارگیری ظرفیت های بالای فنی و تخصصی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، در بهمن ماه همین سال به پایان رسید.

به گفته وی، در برنامه زمانبندی پروژه اداری “ملایری پور”، عملیات اجرایی پروژه در مدت زمان ۱۲ ماه پیش بینی شده بود که شرکت رسا موفق شد، دو ماه کمتر از این زمانبندی و در طول مدت ۱۰ ماه پروژه را به اتمام برساند.

مهندس عباسی، متراژ زیربنای پروژه اداری “ملایری پور” را حدود ۱۶۰۰ مترمربع عنوان کرد و گفت: این پروژه در زمینی به متراژ حدود ۳۵۰ متر مربع در خیابان شهید ملایری پور تهران بزرگ، اجرایی شد.

معاون فنی و اجرایی شرکت رهاورد سازندگی آزادگان(رسا)، به تعداد طبقات پروژه اداری “ملایری پور” اشاره کرد و گفت: این پروژه دارای ۷ طبقه می باشد که ۵ طبقه آن روی همکف، یک طبقه منفی یک و یک طبقه نیز در زیرزمین با کاربردی پارکینگ، قرار دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *